Hakkımızda

Bizleri Daha yakından tanımak istermisiniz?

 

Şirketimiz tüm Türkiye’de profesyonel ve güler yüzlü kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyon

Daha kaliteli ürünleri, daha ekonomik olarak temin ederek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, çalışanların memnuniyetini ve moralini arttırmak, toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyon

Sıhhi Tesisat, Yangın, Havalandırma, Sismik imalatlar, Mekanik otomasyon, Doğalgaz, ısıtma, soğutma ve bireysel ve merkezi enerji sektöründe, müşteri beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetleri, rekabetçi maliyetlerle müşterilerine sunmak ve sürekli değer yaratarak büyümek.

Şirkete Genel Bakış

Doğuş Mühendislik 2004 yılında Kartepe Kocaelinde Candoğan ÇAKIR tarafından kurulmuştur. Mekanik proje ve uygulama alanlarında oluşturulmuş uzman ekip kadrosuyla sektöründe aranan şirket haline gelmiştir.

Açıklama
Doğuş mühendislik 2004 yılında Kocaeli merkezli kurulup tüm Türkiyede profesyonel olarak alt yapı, ısıtma soğutma,havalandırma yangın hattı,doğalgaz tesisatı,pis su temiz su tesisatı gibi mekanik alanlarda aktif faaiyet göstermektedir.kurucusu sayın Candoğan ÇAKIR şirketimiz için ”Türkiyenin ender kalitedeki kadrosuna sahip,müşteri memnuniyeti odaklı,uygun fiyatlı adını duyurmuş şirketiyiz”demiştir.Doğuş mühendislik 10 yıllık şirket olmasına rağmen bu denli kaliteli hizmet verebilmesini idari kadrosunun azmi ve mekanik bölümünün başarısına borçludur.

Kalite Politikamız

Kalite Güvencesinin; Ürün ve hizmette sürekli iyileştirilmesini sağlayan Kalite Sisteminin, tüm çalışanlar tarafından benimsenmesi, uygulanması ve ileriye dönük geliştirilmesi vazgeçilmez görevimizdir.
Ana hedefimiz; Günümüzün modern kalite anlayışı içinde, kalite maliyet ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini yükseltmek, böylece yurt içi  pazar paylarını arttırmak ve DOĞUŞ TESİSAT MÜH.İNŞ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ‘ nin kendi alanında en güvenilir kuruluşlar arasında yer almasını sağlamaktır.
DOĞUŞ TESİSAT MÜH.İNŞ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ şirket politikasını gerçekleştirmek üzere aşağıdaki ilkeleri benimsemiştir :
  Müşteri ve kullanıcıyla yakın diyalog kurarak, istek ve beklentilerini belirlemek,

  Tedarikçilerle diyalog kurmak, kaliteyi beraber geliştirmek,

  Çalışanlara eğitim ve gerekli desteği vermek, bilgi ve deneyimleri ile kaliteye katkılarını sağlamak,

  Kalitesiz ürünün getireceği fire miktarını önlemek için, ” işi başlangıcından itibaren, ilk seferinde doğru yap ” ilkesi ile verimliliği arttırarak birim maliyetlerinin düşürülmesini sağlamak,

  İstatistiki teknikler kullanarak, ekip çalışması uygulamalarını kuruluş içinde yaygınlaştırmak suretiyle, sürekli gelişmeyi sağlamak.